TFPT0603L1800JP datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    TFPT0603L1800JP
  • Производитель
    Vishay Intertechnology
  • Описание
    Vishay Intertechnology TFPT0603L1800JP Description Of Terminals: Leadless Mounting Style: Surface Mount Operating Temperature Max Deg. C: 125C Operating Temperature Min Deg. C: -55C Percentage Of Resistance Tolerance @ 25c: ?±5 Pin Count: 2 Product Depth (mm): 0.85mm Product Height (mm): 0.45mm Product Length (mm): 1.6mm Resistance @ 25c: 180Ohm Screening Level: Military Type: PTC